Marketingová automatizace

Využijte kompletní potenciál svých kampaní

Buďte strategičtí a vytvořte dokonalou kampaň

  • Přemýšlíte, jak vytvořit kampaň, aby byla komplexní a šla kvalitně vyhodnocovat?
  • Potřebujete zvýšit efektivitu vašich kampaní a vylepšovat další marketingové procesy?
  • Hledáte způsob, jak zvýšit míru konverze a následně udržet komunikaci se zákazníky?

XCAMPAIGN Vám umožní efektivně a komplexně pracovat na správě Vašich kampaní a zlepší i vyhodnocování jednotlivých kroků.

Automatizujte opakující se úkoly, abyste se bez prodlení dostali ke správné osobě ve správný čas. Vytvářejte vlastní automatizované pracovní postupy pro e-maily a zákaznické zkušenosti. Vše si můžete vizualizovat v XCAMPAIGN a jednotlivé kroky můžete dokonale promýšlet tak, abyste s Vaším zákazníkem komunikovali ve správný čas.

Právě tato strategie může výrazně povýšit každou jednotlivou kampaň. Protože až ve chvíli, kdy máte vše promyšlené do posledního detailu, můžete být efektivní.

Do vytváření kampaní lze zapojit celou řadu automatických kampaní – opuštěný košík, připomínku výročí, oslava narozenin, hodnocení nákupu, připomenutí servisu a mnoho dalšího. Při propojení s personalizací navíc udržíte vztah k Vaší firmě na vysoké úrovni a váš marketing může i nadále rozvíjet svůj potenciál.

Velmi důležité je také sledovat výsledky jednotlivých kroků, které si můžete v XCAMPAIGN prohlédnout na přehledné mapě kampaně. Díky tomu můžete pružně reagovat na jednotlivé výsledky a kampaň neustále zlepšovat a posouvat kupředu.

Buďte strategičtí a vytvořte dokonalou kampaň
Zpět