Volitelné služby

Pokročilá úroveň pro citlivé údaje

XCRYPTO - volitelné zabezpečení citlivých dat

Zabezpečení dat je základním pilířem společnosti KünzlerBachmann Directmarketing AG již více než 65 let. Bezpečnost Vašich dat bude ještě více posílena integrací XCRYPTO - externí šifrovací jednotky. Pomocí této volitelné služby se zvýší ochrana Vašich citlivých dat na maximální úroveň.

Vyšší úroveň zabezpečení

Vychutnejte si plný výkon XCAMPAIGN bez ukládání citlivých dat na serveru. Šifrování zajistí, že Vaše citlivá data nikdo bez Vašeho svolení neuvidí. Na vaše přání existuje také možnost, že šifrování dat bude provedeno v interní síti Vaší společnost

Vaše výhody

Všechna vámi uvedená "citlivá" data jsou uložena šifrovaně. Šifrování je předem provedeno externí jednotkou XCRYPTO, která je provozována odděleně od jednotky XCAMPAIGN. Bez XCRYPTO jsou data pro XCAMPAIGN "nečitelná" a nelze je dešifrovat.
Provoz XCRYPTO můžete kdykoli zkontrolovat nebo ukončit.

Přečtěte si více

XCRYPTO - volitelné zabezpečení citlivých dat
KünzlerBachmann Directmarketing AG Analytika pro úspěšné cílení

KünzlerBachmann Directmarketing AG Analytika pro úspěšné cílení

Využijte všechny dostupné informace k definování optimálních cílových skupin a vývoji významných funkcí. Profitujte ze získávání nových zákazníků či cross- a up-sellingu.

Lepší správa kampaní

S analytickými nástroji KünzlerBachmann Directmarketing AG se postaráme o to, abyste získali všechny relevantní KPI pro správu jednotlivých CRM kampaní a strategické plánování:

  • Životní cyklus
  • Hodnota zákazníka
  • Typologie
  • Pravděpodobnost nákupu
  • Potenciál rozvoje
.

Kampaně s KünzlerBachmann Directmarketing AG

Získejte nové potenciální zákazníky rychle a efektivně pomocí profesionální e-mailové marketingové kampaně a internetového marketingu, který přiláká nové zákazníky. Protože noví zákazníci jsou záruka větších prodejů a růstu. Společně s vámi zajistíme, aby potenciální noví zákazníci obdrželi přesně takové reklamní sdělení, které je zajímá. To vám pomůže dosáhnout vyšší míry odezvy a lepších prodejních výsledků.

Čistá databáze adres se správnou segmentací cílových skupin představuje pro každou společnost solidní základ pro získávání nových zákazníků. Na požádání propojíme Váš seznam adresátů s rozsáhlou databází společnosti KünzlerBachmann Directmarketing AG, abychom rozvíjeli nová prodejní teritoria.

Při profesionálním získávání nových zákazníků je důležité, aby byla předem provedena důkladná analýza zákazníků a trhů. Ty později slouží jako podklad pro rozhodování o plánovaných marketingových opatřeních při získávání nových zákazníků. Prodejce adres KünzlerBachmann Directmarketing AG má k dispozici mnoho kvalitních a aktuálních firemních i soukromých adres ze Švýcarska. Tato rozsáhlá databáze adres umožňuje vybrat přesnou cílovou skupinu na základě různých kritérií. Vaše reklama bude cílit pouze na zákazníky nebo firmy, které pravděpodobně zaujme vaše nabídka.

Kampaně s KünzlerBachmann Directmarketing AG
Jednotné přihlašování (SSO)

Jednotné přihlašování (SSO)

XCAMPAIGN umožňuje nakonfigurovat vlastní systém jednotného přihlašování, který zajistí, že uživatelé klienta mají jen jednu sadu přihlašovacích údajů pro všechny aplikace klienta'kde je správa uživatelů a rolí plně pod kontrolou vlastních správců klienta'

Jednotné přihlašování (SSO) je služba ověřování relací a uživatelů, která umožňuje uživateli používat jednu sadu přihlašovacích údajů (např. jméno a heslo) pro přístup k více aplikacím. Služba ověřuje koncového uživatele pro všechny aplikace, k nimž má uživatel přidělena práva, a eliminuje další výzvy, když uživatel během téže relace přepíná mezi aplikacemi. SSO je užitečná i pro protokolování aktivit uživatelů a také pro monitorování uživatelských účtů.

Voucher server

Externí aplikace pro zpracování voucherů, kterou lze použít s libovolnými typy mailigů. Pomocí Voucher serveru můžete poukázky generovat nebo importovat vlastní. Do obsahu mailingu lze vložit poukázky specifické pro příjemce i personalizované poukázky.

Přečtěte si více

Voucher server

Jste připraveni začít? Jak to funguje?

1 1

Vyplňte jednoduchý registrační formulář a uveďte svůj e-mail nebo telefon

2 2

Náš tým Vás bude okamžitě kontaktovat

3 3

Obdržíte prezentaci o aplikaci XCAMPAIGN

4 4

Váš účet bude připraven přesně podle Vašich potřeb

5 5

Přihlaste se do aplikace a začněte zvyšovat svůj zisk díky XCAMPAIGN