Důležité informace

Na co se můžete spolehnout v e-mailovém marketingu s XCAMPAIGN

20 let

vývoje e-mailingové platformy XCAMPAIGN

98 %

unikátní statistika doručitelnosti všech e-mailů

1 milion

e-mailů, které lze odeslat za jednu hodinu

Digitální marketingová agentura

Využijte služeb výkonnostní e-mail marketingové agentury. Naučíme vás myslet jinak, inovovat, experimentovat a hlavně: dosahovat výsledků! Jsme tu proto, abychom vám pomohli dosahovat vašich cílů. Pojďme společně proměnit váš digitální marketing!

Zvyšte zisky

Úspěšnost vašeho marketingu měříme podle jeho dopadu na zisky a hospodářský výsledek. Výkonnost klíčových ukazatelů KPI rozhoduje o vašem budoucím směřování. Cíl je vždy profit – krátkodobý i dlouhodobý.

Zpracujte data

Data jsou klíčem k ůspěchu. Lépe řečeno – to jak data používáte je klíčové. Naši experti pracují s paletou špičkových technologických řešení a dovedou určit, co je pro vás důležité. Tyto poznatky pak mění marketing v profit.

Změňte myšlení

Strategie k úspěchu může mít mnoho podob. Po společné diskuzi určíme směr. Nechceme se brouzdat po mnohokrát probádaných cestáv průměru. Chceme abyste vyčnívali, byli odvážní a nekladli si malé cíle.

Kontaktujte nás

Integrace potřeb klienta na míru

Vy nám sdělíte, co potřebujete. My nastavíme účet, který bude vyhovovat Vašim potřebám a přáním. Díky mnoha volitelným službám a maximálnímu zabezpečení dat nabízí XCAMPAIGN všechny možnosti pro Váš profesionální e-mailový marketing. Pro automatizované zpracování dat synchronizujeme data s vaším CRM prostřednictvím API podle konkrétních požadavků.

KPI - správa ukazatelů výkonnosti

Měření úspěšnosti kampaní pomocí příslušných ukazatelů. Rozsáhlé analytické nástroje XCAMPAIGN vám umožní zjistit, kde jsou vaše slabiny a kde naopak vynikáte. Vaše podnikání už nikdy nezůstane stát na místě.

Můžete sledovat nespočet statistik. Pokud se nespokojíte jen se základními metrikami, ale půjdete do detailu, dokážete svůj marketing neustále větvit na další segmenty.

XCRYPTO

Nejvyšší zabezpečení citlivých dat.

Zabezpečení dat je základním pilířem systému XCAMPAIGN. Využívejte nejvyššího levelu zabezpečení v e-mailovém marketingu díky volitelné funkci šifrování XCRYPTO.

XCRYPTO způsobí, že vaše citlivé údaje nebudou uloženy na serveru, ale budou nejprve zašifrovány externě. Šifrování zajistí, že vaše citlivá data nemůže kdykoli zobrazit žádná nepovolaná osoba. Pokud chcete, můžete také definovat, že data lze dešifrovat pouze ve vaší vlastní firemní síti.

Systém neustále vylepšujeme s našimi klienty, zejména z bankovního sektoru.

Osobní podpora

V případě potřeby můžete své kampaně a požadavky předat přímo zkušeným odborníkům ze společnosti XCAMPAIGN, kteří vám poskytnou své služby a poradenství.

Integrace potřeb zákazníků

Prověřujeme všechny specifické požadavky našich zákazníků. V případě potřeby můžeme tyto individuální požadavky realizovat. Kontaktujte nás na adrese info@xcampaign.ch a my s vámi zkoordinujeme podrobnosti.

SSO - systém jednotného přihlášení

Používáte ve vaší společnosti systém SSO pro přihlašování do různých aplikací? S XCAMPAIGN lze proces přihlašování všech uživatelů propojit také prostřednictvím SSO. Tím je zajištěno nejvyšší možné zabezpečení přihlašování uživatelů.

Služba ověří koncového uživatele pro všechny aplikace, pro které byl autorizován, čímž odpadá potřeba dalších přihlašovacích výzev. Prostřednictvím SSO lze interně zaznamenávat aktivity uživatelů a monitorovat jejich účty. Je tak zajištěna čistá správa uživatelů v procesu nástupu a odchodu.

Faktor X - automatizace

Automatické odesílání zásilek na základě preferencí příjemců.

Uvítací e-mail. Opuštěný košík. Přání k svátku a narozeninám. Připomínací e-maily od poslední transakce. Doručení slíbené odměny. Propojte XCAMPAIGN se svým e-shopem a na základě chování zákazníků můžete automaticky vygenerovat řadu kampaní a odeslat e-mail se specifickým obsahem. Pravidla určujete pouze vy!

Ušetříte tak spoustu času a zvýšíte prodeje. Díky podrobnému reportingu lze proces přesně sledovat a posouvat jeho výkonnost.

Integrace externích datových zdrojů

Pro XCAMPAIGN můžete pohodlně využívat data ze stávajících externích zdrojů, jako je CRM, PIM nebo třeba Instagram.

Integrovat lze různé formáty dat (xls, csv, xml, json atd.). Data není třeba do XCAMPAIGN importovat. Vaše data zůstávají pod vaší kontrolou a XCAMPAIGN je aktualizuje v reálném čase.

Zdroje dat lze stále vytvářet a ukládat mimo XCAMPAIGN. Například pro personalizaci newsletterů můžete použít své produktové portfolio se všemi relevantními informacemi o produktech, stejně jako vlastní údaje o adresách z CRM nebo adresy prodejců a propojit je s XCAMPAIGN jako externí zdroj.

Transakční e-maily prostřednictvím rozhraní API

Začněte využívat rozhraní API během několika minut. Rozhraní API slouží k externí správě funkcí XCAMPAIGN. Pomocí klíče API můžete například přistupovat k webovým službám XCAMPAIGN a spravovat kontakty jednotlivě, nebo v hromadných operacích a přistupovat pak k výsledkům kampaní. Tímto způsobem lze také přistupovat k databázi a automatizovat procesy.

Vysokorychlostní odesílání až 1 milionu e-mailů za hodinu

Přejete si, aby bylo co nejrychleji obslouženo co nejvíce příjemců? XCAMPAIGN se vyznačuje vysokou rychlostí doručování: odešleme Vám až 1 milion e-mailů za hodinu. Rychlost lze samozřejmě také omezit podle Vašich představ.

Pronájem adres

Chcete rozšířit portfolio svých zákazníků? Vyzkoušejte rozsáhlou a kvalitní databázi profilů společnosti KünzlerBachmann Directmarketing AG. Zadáte obsáhlé parametry, které musí adresy splňovat, a získáte opravdu jen špičkovou kvalitu. Propracovaná databáze nových klientů může posunout vaše podnikání na vyšší úroveň!

Na co dalšího se můžete v e-mailovém marketingu s XCAMPAIGN spolehnout?

Responzivní design
Správa bounců (Bounce management)
ABC testování
Vícejazyčné kampaně
Odkaz na službu Google Analytics
Sdílení newsletteru prostřednictvím sociálních sítí
Personalizované vouchery
Hromadné zasílání SMS

Příliš složité? Zkuste XCAMPAIGNlight

Řešení pro malé a střední podniky. Vyvinuli jsme jednoduché řešení, ve kterém si můžete snadno přizpůsobit atraktivní návrhy a jednoduše importovat celý seznam příjemců. Analyzujte chování svých odběratelů pomocí propracovaných statistik a posílejte moderní newslettery, kdykoli budete chtít. V XCAMPAIGN Light si budete moci vše přizpůsobit sami. Pokud chcete rozesíláním newsletterů strávit jen pár minut, vyzkoušejte jej.

Explore XCAMPAIGNlight
XCAMPAIGN Ligth