Transakční e-maily pro internetové obchody nebo spouštěcí mailingy založené na CRM

Snadné řešení e-mailového marketingu

Transakční e-maily pro internetové obchody, nebo spouštěcí mailingy založené na CRM

  • Chcete mít pro svůj e-shop jednoduché řešení e-mailového marketingu?
  • Potřebujete řešení pro trigger e-maily na základě chování zákazníků při nakupování?
  • Potřebujete řešení pro zasílání e-mailů na základě spouštěčů (triggerů) CRM?

XCAMPAIGN vám dává možnost rychle a snadno nastavit transakční e-maily pro váš e-shop a spouštěcí mailingy.

Transakční e-maily a automatické spouštěcí mailingy, jako je například automatický narozeninový e-mail, jsou vysoce zaměřené na zákazníka, protože jsou spouštěny přímo na základě akce nebo události související se zákazníkem, a tedy příjemcem očekávané. O to důležitější je, aby byly doručeny rychle a spolehlivě.

Takové automatické mailingy jsou obzvláště vhodné pro vkládání dodatečných informací nebo produktových doporučení do newsletteru, které přímo souvisejí se spouštěcí událostí nebo spouštěcí akcí. Optik tak může svým zákazníkům poslat automatický mailing pro potvrzení schůzky nebo vy můžete dlouhodobě neaktivnímu zákazníkovi automaticky poslat zprávu "chybíte nám" jako připomínkový mailing.

Automatizované transakční maily lze spouštět pomocí předem definovaných spouštěčů uložených v CRM. Jedná se například o určité události, jako jsou výročí, narozeniny nebo určité období od posledního nákupu. Uložené spouštěče jsou prostřednictvím rozhraní CRM předávány do XCAMPAIGN a odpovídající mailing je pak automaticky spouštěn XCAMPAIGN.

Transakční maily jsou spouštěny akcí v internetovém obchodě. Jedná se např. o potvrzení objednávky nebo informace o platbě/odeslání. To zajišťuje spolehlivost, která posiluje důvěru zákazníka ve váš obchod; a umožňuje růst loajality vašich zákazníků.

Naše profesionální e-mailové řešení takové události detekuje a spouští dříve vytvořený mailing nebo celý řetězec mailingů. Vaši zákazníci tak vždy dostanou zprávu, kterou očekávají a potřebují.

Transakční e-maily pro internetové obchody, nebo spouštěcí mailingy založené na CRM

Transakční e-maily pro internetové obchody, nebo spouštěcí mailingy založené na CRM

Zpět Další případ